Jaar 2016
Home Nieuws Agenda MaandOverzicht Praktisch Achtergrond
Jaar 2012 Jaar 2013 Jaar 2014 Jaar 2015 Jaar 2016 Jaar 2017 Jaar 2018

Oude Agenda Griekse Muziek
in België en Nederland in 2016

Op deze pagina staan alleen de evenementen die al voorbij zijn. Voor toekomstige evenementen, zie onze lopende Agenda . Klik op de "jaarknoppen" bovenaan de pagina voor een volledige agenda van andere jaren.

 
Google kaart
Wanneer ? Wie of wat ? Waar ?
Januari 2016
Zaterdag 9 januari   Violosandouro
Traditionele muziek uit Griekenland en Klein-Azië
Volzet  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 9 januari   Demonstratie van sandouri en kanonaki
Door Henk Scholte  
Kijk in 't Jathuis, Nieuwe Kijk in 't Jatstraat 49, Groningen (NL)  
Vrijdag 15 januari   Karagiozis-voorstelling
Door Dimos Vougioukas, met live muziek  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 15 januari   Sotiris Papatragiannis, Dimitris Kranidas, Nikos Protopapas
Voorafgegaan door de opening van een Karagiozis-expo en een voorstelling  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 16 januari   Sotiris Papatragiannis, Dimitris Kranidas, Nikos Protopapas
Rembetika-concert  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 17 januari   Sotiris Papatragiannis, Dimitris Kranidas, Nikos Protopapas
Rembetika-concert  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 21 januari   Katerina Tsiridou Rebetiko Band
Rebetiko party  
Salle Sainte-Catherine (Centre de Jeunesse), Melsensstraat 38 (Sint-Katelijneplein), 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 22 januari   Katerina Tsiridou Rebetiko Band
Concert en cd-presentatie  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 23 januari   Katerina Tsiridou Rebetiko Band
Concert en cd-presentatie  
Café Trianon, Berg en Dalseweg 33, 6522 BA Nijmegen (NL)  
Zondag 24 januari   Katerina Tsiridou Rebetiko Band
Concert en cd-presentatie
Uitverkocht  
Zajednica, Argonautenstraat 13, 1076 KJ Amsterdam (NL)  
Zondag 24 januari   Katerina Tsiridou Rebetiko Band
Concert en cd-presentatie  
Zajednica, Argonautenstraat 13, 1076 KJ Amsterdam (NL)  
Zondag 31 januari   Chaïnides   Paradiso Noord, IJpromenade 2, 1031 KT Amsterdam (NL)  
Februari 2016
Maandag 1 februari   Chaïnides
Uitverkocht  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Dinsdag 2 februari   Chaïnides
Uitverkocht  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 5 februari   Matoula Zamani
In concert  
Salle Sainte-Catherine (Centre de Jeunesse), Melsensstraat 38 (Sint-Katelijneplein), 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 6 februari   Rembetika-concert
Met "Kompania Rendez Vous"  
Centre Hellénique et Interculturel Agora, Liège (Luik) (B)  
Zaterdag 6 februari   Matoula Zamani
In concert  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Dinsdag 9 februari   Cabaretiko
Gratis rembetika-concert  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Van vrijdag 12 tot en met maandag 15 februari 2016   Greek Short Film Fest   Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 13 februari   "Laiki vradia" met de Liviakis Brothers
Dansavond van de vzw "Rizes"  
Griekse Gemeenschap Genk, Gouverneur A. Galopinstraat 17, 3600 Zwartberg (bij Genk) (B)  
Woensdag 17 februari   Nana Mouskouri
The Happy Birthday Tour
Uitgesteld  
CC Hasselt, Kunstlaan 5, 3500 Hasselt (B)  
Donderdag 18 februari   Nana Mouskouri
The Happy Birthday Tour
Uitgesteld  
Capitole, Graaf Van Vlaanderenplein 5, 9000 Gent (B)  
Zaterdag 20 februari   Liviakis Brothers
Traditionele Kretenzische muziek  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Van zaterdag 27 tot en met zondag 28 februari 2016   Dansstage van Terpsichori over "Lesbos en Klein-Azië"
Met Grigoris Grigoriou  
Parochiezaal Quo Vadis, Roodebeeklaan 269, 1030 Schaarbeek (B)  
Zaterdag 27 februari   Retro Greek Music
Populaire mainstream "uit de tijd van toen"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Maart 2016
Vrijdag 4 maart   Sotiris Papatragiannis Rebetiko Band   Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 5 maart   Sotiris Papatragiannis Rebetiko Band
Volzet  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 11 maart   Griekse avond
Met de groep "Sinora"  
Waard van Kekerdom, Weverstraat 94, 6579 AG Kekerdom (NL)  
Donderdag 17 maart   Kosmokrators & Agathonas Iakovidis
CD-presentatie "Frenetika"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 18 maart   Dithen
Muziek- & dansavond
Verplaatst  
Salle Sainte-Catherine (Centre de Jeunesse), Melsensstraat 38 (Sint-Katelijneplein), 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 18 maart   Dithen
Feestmuziek  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 19 maart   Nikos Oikonomidis en Kyriaki Spanou
Dansfeest van Tradidanse  
Institut Saint-Boniface Parnasse, Raadstraat (Rue du Conseil) 57-59, 1050 Brussel (Elsene) (B)  
Zaterdag 19 maart   Dithen
Concert  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 19 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
Theater Piet Mondriaan, Broekzijdselaan 46, Abcoude (NL)  
Zondag 20 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
Stadstheater, Theaterplein 10, 2711 EK Zoetermeer (NL)  
Zondag 20 maart   Nikos Oikonomidis en Kyriaki Spanou
Concert met dansvoorstelling  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Maandag 21 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
LUX, Mariënburg 38-39, 6511 PS Nijmegen (NL)  
Donderdag 24 maart   "Vinylio free rebetiko night"
Gratis concert  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 24 maart   Trio Tatavla
Tcha Limberger, Dimos Vougioukas en Benjamin Clement  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Donderdag 24 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
Theater De Purmaryn, Waagplein 1, 1441 BR Purmerend (NL)  
Vrijdag 25 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
De Doelen, Rotterdam (NL)  
Zaterdag 26 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
Kulturhus, Nieuwe weg 5, 7261 NL Ruurlo (NL)  
Zondag 27 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
ECI Cultuurfabriek, ECI 13, 6041 MA Roermond (NL)  
Maandag 28 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
Theater De Wegwijzer, Molenweg 25, Nieuw- en St. Joosland (Zeeland) (NL)  
Dinsdag 29 maart   Nana Mouskouri
The Happy Birthday Tour  
CC Hasselt, Kunstlaan 5, 3500 Hasselt (B)  
Woensdag 30 maart   Nana Mouskouri
The Happy Birthday Tour  
Capitole, Graaf Van Vlaanderenplein 5, 9000 Gent (B)  
Woensdag 30 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
Junushoff, Plantsoen 3, 6701 AS Wageningen (NL)  
Donderdag 31 maart   Vasilis Smanis & Kyriakos Gouventas
Traditionele muziek: "A Musical Journey in Greece"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 31 maart   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
De Boerderij, Hellingstraat 9, Huizen (NL)  
April 2016
Vrijdag 1 april   SOS: een benefietconcert voor kinderen op de vlucht   Paradiso, Amsterdam (NL)  
Vrijdag 1 april   Vasilis Smanis & Kyriakos Gouventas
Traditionele muziek van de Egeïsche eilanden en Klein-Azië  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 1 april   Makis Seviloglou
"From the old to the new & back again"  
De Meerse, Raadhuisplein 3, 2132 TZ Hoofddorp (NL)  
Zaterdag 2 april   Workshop viool met Kyriakos Gouventas
Rebetiko alle niveau's  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Zaterdag 2 april   Grieks Feest
Griekse Vereniging Rotterdam en omstreken  
Partycentrum Flamingo, Lengweg 150, 3192 BM Hoogvliet (NL)  
Zaterdag 2 april   Vasilis Smanis & Kyriakos Gouventas
I.h.k.v. het "Fiddlers on the move" project  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Zondag 3 april   Workshop viool met Kyriakos Gouventas
Rebetiko professionals  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Zondag 3 april   Laatste concert van Omonia   Anno 1810, Bloemenmarkt 14, 4701 JB Roosendaal (NL)  
Zondag 3 april   Yannis Kotsiras
2 hours unplugged  
De Melkweg, Lijnbaansgracht 234a, 1017 PH Amsterdam (NL)  
Dinsdag 5 april   Iró
Met haar programma "Κατευθείαν καρδιά" (Recht naar het hart)  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Woensdag 6 april   Iró
Met haar programma "Κατευθείαν καρδιά" (Recht naar het hart)  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 9 april   Griekse avond van Zorbades
Met live muziek van Ypsilon  
CC Ter Schelde, Fromentinstraat 4, 2050 Antwerpen-Linkeroever (B)  
Van donderdag 14 tot en met zondag 17 april 2016   Balkan Trafik! festival
met o.a. Maria Simoglou en Stelios Petrakis  
PSK (Bozar), Ravensteinstraat 23, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 14 april   Monsieur Doumani
Cyprus new folk
Volzet  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 15 april   Monsieur Doumani
Cyprus new folk  
Muziekclub 't Ey, Koutermolenstraat 6b, 9111 Belsele (B)  
Zaterdag 16 april   Monsieur Doumani
Cyprus new folk  
Korzo Studio, Prinsestraat 42, 2513 CE Den Haag (NL)  
Zondag 17 april   Monsieur Doumani
Cyprus new folk  
Paradiso (kleine zaal), Amsterdam (NL)  
Donderdag 21 april   Manolis Famellos, Stathis Drogosis en Panos Gourgiotis
European Tour  
Melusina, 145 rue de la Tour Jacob, 1831 Luxembourg (L)  
Vrijdag 22 april   Manolis Famellos, Stathis Drogosis en Panos Gourgiotis
European Tour  
LeftBANQ, Halewijnlaan 80, 2050 Antwerpen (B)  
Zondag 24 april   "Zoniënklanken"
Muzikale wandeling met o.a. Giannis Sarris  
GC WaBo, Delleurlaan 39-43, 1170 Watermaal-Bosvoorde (B)  
Zondag 24 april   Manolis Famellos, Stathis Drogosis en Panos Gourgiotis
European Tour  
GC De Lijsterbes, Lijsterbessenbomenlaan 6, 1950 Kraainem (B)  
Dinsdag 26 april   PassaTempo
Gratis rembetika-concert  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Dinsdag 26 april   Manolis Famellos, Stathis Drogosis en Panos Gourgiotis
European Tour  
KHL, Oostelijke Handelskade 44, 1019 BN Amsterdam (NL)  
Mei 2016
Woensdag 4 mei   Homerecords Festival
Met o.a. Photis Ionatos  
La Cité Miroir, Place Xavier Neujean, 22, 4000 Liège (B)  
Woensdag 4 mei   Pentology in concert
Voorprogramma: Kompania Rantevou  
Centre Hellénique et Interculturel Agora, Liège (Luik) (B)  
Zaterdag 7 mei   Valsamo
Traditionele muziek uit Griekenland en Klein-Azië  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 7 mei   Savina Yannatou & Primavera en Salonico
"Songs of Thessaloniki"  
Lantaren/Venster, Gouvernestraat 133, 3014 PM Rotterdam (NL)  
Zaterdag 7 mei   Vasilis Karras
Cluboptreden  
Central Studios, Gietijzerstraat 3-5, 3534 AV Utrecht (NL)  
Woensdag 11 mei   Imam Baildi   Paradiso Noord, IJpromenade 2, 1031 KT Amsterdam (NL)  
Donderdag 12 mei   Imam Baildi   Melusina, 145 rue de la Tour Jacob, 1831 Luxembourg (L)  
Donderdag 12 mei   Pentology Quartet
Met o.a. Eleni Nasiou  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 12 mei   Homerecords Festival
Met o.a. Photis Ionatos  
De Centrale (Turbinezaal), Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Vrijdag 13 mei   Imam Baildi
Verplaatst  
La Tricoterie, Théodore Verhaegenstraat 158, 1060 Sint-Gillis (B)  
Vrijdag 13 mei   Imam Baildi   Kunstencentrum Vooruit, Sint-Pietersnieuwstraat 23, 9000 Gent (B)  
Zaterdag 14 mei   Trio Tatavla
Tcha Limberger, Dimos Vougioukas en Benjamin Clement  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 14 mei   Imam Baildi   Grounds, Pieter de Hoochweg 125, 3024 BG Rotterdam (NL)  
Zondag 15 mei   Nathan Daems Karsilama Quintet
Op het Ham Sessions Festival  
Ham Sessions, Ham 12, 9000 Gent (B)  
Zondag 15 mei   Savina Yannatou & Primavera en Salonico
"Songs of Thessaloniki"  
Music Meeting, Park Brakkenstein, Driehuizerweg, 6525 PL Nijmegen (NL)  
Zondag 15 mei   Imam Baildi   BLE, Oud Korenhuis 30, 1000 Brussel (B)  
Maandag 16 mei   Michalis Siganidis Trio
Op "Music Meeting"  
Music Meeting, Park Brakkenstein, Driehuizerweg, 6525 PL Nijmegen (NL)  
Maandag 16 mei   Müzikal Ifade
Muziek uit Klein-Azië met Gogo Batsikoura en Alexandra Papastergiopoulou  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 20 mei   Kosmokrators
op Brussels Jazz Marathon  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 20 mei   Agathonas Iakovidis
Met zijn "Rebetiko Trio"  
RASA, Utrecht (NL)  
Zaterdag 21 mei   Agathonas Iakovidis
Met zijn "Rebetiko Trio"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 22 mei   Agathonas Iakovidis
Met zijn "Rebetiko Trio"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Woensdag 25 mei   "Retro Greek Music"
Populaire mainstream "uit de tijd van toen"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Van zaterdag 28 tot en met zondag 29 mei 2016   Dansstage Serres en Limnos van Terpsichori
Met Vasilis Terzis en Nasos Chalkas  
Parochiezaal Quo Vadis, Roodebeeklaan 269, 1030 Schaarbeek (B)  
Zaterdag 28 mei   Locomondo
Griekse reggae  
The Max, Lijnbaansgracht 234a, 1017 PH Amsterdam (NL)  
Zondag 29 mei   Alkinoos Ioannidis
European Tour 2016  
Savoy Theater, Graf-Adolf-Strasse 47, 40210 Düsseldorf (D)  
Maandag 30 mei   Alkinoos Ioannidis
European Tour 2016  
La Tentation, Lakensestraat 28, 1000 Brussel (B)  
Dinsdag 31 mei   Imam Baildi   Bahnhof Langendreer, Wallbaumweg 108, 44894 Bochum (D)  
Juni 2016
Vrijdag 3 juni   Villagers of Ioannina City
Griekse rock met Epirotische klarinet  
La Tentation, Lakensestraat 28, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 3 juni   Prigkipessa
Rembetika uit Thessaloniki  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 3 juni   Alkinoos Ioannidis
European Tour 2016  
Melusina, 145 rue de la Tour Jacob, 1831 Luxembourg (L)  
Zaterdag 4 juni   Prigkipessa
Rembetika uit Thessaloniki  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 5 juni   Prigkipessa
Rembetika uit Thessaloniki  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 5 juni   Imam Baildi   Club Bahnhof Ehrenfeld, Bartholomäus-Schink-Strasse 65/67, 50825 Köln (D)  
Maandag 6 juni   Imam Baildi   Musikbunker, Goffartstrasse 26, 52066 Aachen (D)  
Woensdag 8 juni   "Sunday in the park"
Engelse en Griekse covers met Eleni, Marios & Corina  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 9 juni   "Nous sommes grecs" muziekfestival
Ross Daly & Kelly Thoma / Michalis Kouloumis & Efren Lopez  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Donderdag 9 juni   Areti Ketime, Katerina Tsiridou & band
"Mousiko Taxidi"  
RASA, Utrecht (NL)  
Vrijdag 10 juni   "Nous sommes grecs" muziekfestival
Smyrna 1900 / Vinylio Rebetiko Blues / Kosmokrators  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Vrijdag 10 juni   Imam Baildi   Kulturzentrum Schlachthof, Murnaustrasse 1, 65189 Wiesbaden (D)  
Vrijdag 10 juni   Areti Ketime, Katerina Tsiridou & band
"Mousiko Taxidi"  
Café Trianon, Berg en Dalseweg 33, 6522 BA Nijmegen (NL)  
Zaterdag 11 juni   "Nous sommes grecs" muziekfestival
Dansvoorstelling van Tradidanse / Karagiozis-voorstelling door Dimos Vougioukas  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zaterdag 11 juni   "Nous sommes grecs" muziekfestival
Areti Ketime, Katerina Tsiridou & band  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zondag 12 juni   "Nous sommes grecs" muziekfestival
Filmvoorstelling "Next stop Utopia"  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zondag 12 juni   Areti Ketime, Katerina Tsiridou & band
"Mousiko Taxidi"  
Buurtcentrum Poortershoes, Oosterweg 13, 9724 CA Groningen (NL)  
Zondag 12 juni   "Nous sommes grecs" muziekfestival
Retro Greco / Sofia Papazoglou  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zondag 12 juni   "Nous sommes grecs" muziekfestival
Panigyri (traditioneel dorpsfeest)  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Donderdag 16 juni   Enthymion
Muziek van de Griekse eilanden en Klein-Azië, plus rembetika  
LeftBANQ, Halewijnlaan 80, 2050 Antwerpen (B)  
Zaterdag 18 juni   Periptero Rebetiko Group   Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 18 juni   Enthymion
Muziek van de Griekse eilanden en Klein-Azië, plus rembetika  
Maison Pour Associations, 80 route de Mons, 6030 Marchienne-au-Pont (B)  
Zondag 19 juni   Vinylio
"Griekse rebetiko blues"  
Point Virgule, Sint-Adriaanstraat 109, 3150 Haacht (B)  
Donderdag 23 juni   Cabaretiko
Rembetika
AFGELAST !  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 23 juni   Aman Zaman
"Rebetiko pur et dur"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
September 2016
Woensdag 21 september   Rebetiko
"Le rébétiko, une musique grecque des bas-fonds" - Salon d'écoute  
PointCulture ULB Ixelles, Bâtiment U, Avenue Paul Heger, 1050 Brussel (Elsene) (B)  
Zaterdag 24 september   Kosmokrators
Rembetika (FR-EN-NL-EL)  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Woensdag 28 september   Rebetiko
Giannis Sarris: bouzoukispeler en zanger - concert en voorstelling  
PointCulture ULB Ixelles, Bâtiment U, Avenue Paul Heger, 1050 Brussel (Elsene) (B)  
Woensdag 28 september   "Griekse Roots"
Klassieke muziek met het Athens State Orchestra  
De Bijloke, Gent (B)  
Vrijdag 30 september   "Fusion Flamenco-Lyrique"
Daphné Souvatzi en François Aria  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Oktober 2016
Vrijdag 7 oktober   PassaTempo
"Le Rébétiko, une histoire chantée"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 9 oktober   Kranides
CD-presentatie "De Wolf"  
Andledon, Kruisweg 6, 9956 PK Den Andel (NL)  
Donderdag 13 oktober   Savina Yannatou & Primavera en Salonico
"Songs of Thessaloniki"  
Kölner Philharmonie, Bischofsgartenstrasse 1, 50667 Köln (D)  
Vrijdag 14 oktober   Ud festival - dag 1
Met onder meer het Kyriakos Kalaitzidis Trio  
RASA, Utrecht (NL)  
Van zaterdag 15 tot en met zondag 16 oktober 2016   Griekse dansstage Centraal Macedonië - regio Naoussa-Episkopi en Roumlouki.
Van de vzw KAPA  
Cade school, turnzaal, della Faillelaan 36, 2630 Aartselaar (B)  
Zondag 16 oktober   Trio Tatavla   Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Dinsdag 18 oktober   En Chordais
Muziektradities van de Oostelijke Middellandse Zee  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Vrijdag 21 oktober   Rebetien   Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 22 oktober   "12 uren voor Griekenland"
Benefietconcert  
Magdalenazaal, Duquesnoystraat 14, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 22 oktober   Rebetien   Grounds, Pieter de Hoochweg 125, 3024 BG Rotterdam (NL)  
Zondag 23 oktober   Rebetien
Griekse muziek- en filmavond  
Mezrab, Veemkade 576, 1019 BL Amsterdam (NL)  
Maandag 24 oktober   Rebetien   Domkeller, Hof 1, 52062 Aachen (D)  
Woensdag 26 oktober   Rebetien   Le Cercle des Voyageurs, Rue des Grands Carmes, 18, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 27 oktober   Rebetien   Ursulinenkapel, Elzenhof 139, 5038 HJ Tilburg (NL)  
Donderdag 27 oktober   Kosmokrators
Rembetika met Griekse en Nederlandse teksten  
Cultuurcentrum Evergem, Weststraat 31, 9940 Evergem (Sleidinge) (B)  
Vrijdag 28 oktober   Rebetien   Waard van Kekerdom, Weverstraat 94, 6579 AG Kekerdom (NL)  
Zaterdag 29 oktober   Cabaretiko
Rembetika  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 29 oktober   Rebetien   RASA, Utrecht (NL)  
Zaterdag 29 oktober   Xylouris White
En twee andere groepen  
Les Brigittines, Korte Brigittinenstraat, 1000 Brussel (B)  
Zondag 30 oktober   Rebetien
AFGELAST !  
Point Virgule, Sint-Adriaanstraat 109, 3150 Haacht (B)  
November 2016
Zaterdag 5 november   Lustrumfeest van de "Vereniging Groningen-Griekenland"   Buurtcentrum Poortershoes, Oosterweg 13, 9724 CA Groningen (NL)  
Vrijdag 11 november   Istanbul Ekspres festival
Café Aman Istanbul: "Fasl-ı Rembetiko"
Uitverkocht  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Zaterdag 12 november   Istanbul Ekspres festival
Orient-Occident & Kırıka  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Zondag 13 november   Istanbul Ekspres festival
"Letter from Istanbul" (met Sokratis Sinopoulos & Derya Türkan)  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Maandag 14 november   Istanbul Ekspres festival
Film: "Rembetiko"  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Dinsdag 15 november   Istanbul Ekspres festival
Film: "My Grandfathers People""  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Woensdag 16 november   Istanbul Ekspres festival
Film: "A Touch of Spice" & concert: Pliri Ntaxei  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Donderdag 17 november   Istanbul Ekspres festival
Vassiliki Papageorgiou: "Ellinotourkika" & Buzuki Orhan en Balkan Ekspres Band  
Handelsbeurs, Kouter 29, 9000 Gent (B)  
Vrijdag 18 november   "The Ikarian Days 2016"
Ikariotisch dorpsfeest  
Ursulinenkapel, Elzenhof 139, 5038 HJ Tilburg (NL)  
Vrijdag 18 november   Istanbul Ekspres festival
"De draad van Ariadne" (met Ross Daly) & Ciğdem Aslan  
Handelsbeurs, Kouter 29, 9000 Gent (B)  
Vrijdag 18 november   Pliri Ntaxei
De rembetika vandaag  
RASA, Utrecht (NL)  
Zaterdag 19 november   Pliri Ntaxei
Le Rébétiko aujourd'hui  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 19 november   Grieks koor "Charoumeni Chorodia"   Grote Kerk Overschie, Overschiese Dorpsstraat 95, 3043 CP Rotterdam (NL)  
Zaterdag 19 november   Istanbul Ekspres festival
The Balkan Journey (met Muammer Ketencoğlu) & Yeni Türkü  
Handelsbeurs, Kouter 29, 9000 Gent (B)  
Zondag 20 november   Istanbul Ekspres festival
Istanbul Historical Turkish Music Ensemble: "Tanburi Cemil Bey"  
Handelsbeurs, Kouter 29, 9000 Gent (B)  
Vrijdag 25 november   "The Ikarian Days 2016"
Toneelvoorstelling "Het bootje", gevolgd door live muziek en eten  
Salle Sainte-Catherine (Centre de Jeunesse), Melsensstraat 38 (Sint-Katelijneplein), 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 26 november   "The Ikarian Days 2016"
Cursus Ikariotische dansen  
Salle Sainte-Catherine (Centre de Jeunesse), Melsensstraat 38 (Sint-Katelijneplein), 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 26 november   "The Ikarian Days 2016"
Ikariotische panigyri (dorpsfeest)  
Salle Sainte-Catherine (Centre de Jeunesse), Melsensstraat 38 (Sint-Katelijneplein), 1000 Brussel (B)  
Zondag 27 november   "The Ikarian Days 2016"
Filmvoorstelling "Ludlow"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 27 november   Yannis Angelakas en "100 °C"
European Tour  
Maassilo, Maashaven Zuidzijde 1-2, 3081 AE Rotterdam (NL)  
Zondag 27 november   "The Ikarian Days 2016"
"Ikarian Sunset", concert met eten en drinken  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Woensdag 30 november   Kosmokrators
in het kader van het "Let's Art Greece" festival  
Muziekpublique, Molière theater, Naamsepoortgalerij, Bolwerksquare 3, 1050 Brussel (Elsene) (B)  
December 2016
Donderdag 1 december   InDuologue
"Blue Skies": akoestische, intieme jazz  
Miles, Hof 25-26, 3811 CK Amersfoort (NL)  
Vrijdag 2 december   InDuologue
"Blue Skies": akoestische, intieme jazz  
City Art Rotterdam, Insulindestraat 248, 3037 BL Rotterdam (NL)  
Dinsdag 6 december   InDuologue
"Blue Skies": akoestische, intieme jazz  
Casa Bruti, Haarlemsestraat 20, 2587 RA Scheveningen (Den Haag) (NL)  
Donderdag 8 december   InDuologue
"Blue Skies": akoestische, intieme jazz  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 9 december   InDuologue
"Blue Skies": akoestische, intieme jazz  
Pianino Theater, Binckhorstlaan 135, 2516 BA Den Haag (NL)  
Zaterdag 10 december   Eleftheria Arvanitaki   TivoliVredenburg, Vredenburgkade 11, 3511 WC Utrecht (NL)  
Zondag 11 december   InDuologue
"Blue Skies": akoestische, intieme jazz  
Cambrinus Muziekpodium, Venrayseweg 94, 5961 AJ Horst (NL)  
Vrijdag 16 december   Babis Tsertos, Kyriakos Gouventas & Ioannis Tsertos
"Greek retro & rebetiko"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 16 december   Vinylio & Guests (met o.a. Katerina Tsiridou!)
In het kader van het "Let's Art Greece" festival  
Muziekpublique, Molière theater, Naamsepoortgalerij, Bolwerksquare 3, 1050 Brussel (Elsene) (B)  
Zaterdag 17 december   Workshop van Kyriakos Gouventas
"Early rebetiko violin"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 17 december   Babis Tsertos, Kyriakos Gouventas & Ioannis Tsertos
"Greek retro & rebetiko"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 18 december   Workshop van Kyriakos Gouventas
"Early rebetiko violin"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  

Valid XHTML 1.0 Strict!

[Home]  [Nieuws]  [Agenda]  [Overzicht]  [Praktisch]  [Achtergrond]

Please contact our Webmaster with questions or comments.