Oude Agenda
Home Nieuws Agenda MaandOverzicht Praktisch Achtergrond
Jaar 2013 Jaar 2014 Jaar 2015 Jaar 2016 Jaar 2017 Jaar 2018 Jaar 2019

Oude Agenda Griekse Muziek
in België en Nederland in 2019

Op deze pagina staan alleen de evenementen van de maanden van het lopende jaar die al voorbij zijn. Voor toekomstige evenementen, zie onze lopende Agenda . Klik op de "jaarknoppen" bovenaan de pagina voor een volledige agenda van andere jaren.

 
Google kaart
Wanneer ? Wie of wat ? Waar ?
Januari 2019
Zaterdag 12 januari   "Dans le port d'Amsterdam"
Franse liedjes met Griekse connecties  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 13 januari   A tribute to Pavlos Sidiropoulos
Door Stelios Tsoukiás & band  
Mezrab, Veemkade 576, 1019 BL Amsterdam (NL)  
Zaterdag 19 januari   Cabaretiko
"Rebetiko revisited"
Volzet  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Maandag 21 januari   Eleftheria Arvanitaki   Magdalenazaal (La Madeleine), Duquesnoystraat 14, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 25 januari   Eleftheria Arvanitaki   Melkweg, The Max, Lijnbaansgracht 234a, 1017 PH Amsterdam (NL)  
Zaterdag 26 januari   Trio Tatavla
Muziek van Klein-Azië  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 26 januari   Rebet guitarS
Rembetika  
Pianola Museum, Westerstraat 106, 1015 MN Amsterdam (NL)  
Zondag 27 januari   Dimos Vougioukas
Workshop Griekse en Balkanmuziek  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 27 januari   Dimos Vougioukas & Areti Prosilia
"Balkan Caprice" (concert & cd-voorstelling)  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Woensdag 30 januari   "Άδεια Ποδηλάτου"
Grieks muziektheater met Kerasia Samara  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Februari 2019
Zondag 3 februari   Loxandra Ensemble
Volzet  
Muziekclub 't Ey, Koutermolenstraat 6b, 9111 Belsele (Sint-Niklaas) (B)  
Maandag 4 februari   Panos Gourgiotis & Yuli Asimakopoulou
Met hun programma "Alithia"  
Zeeheldentheater, Trompstraat 342, Den Haag (NL)  
Vrijdag 8 februari   Panos Gourgiotis & Yuli Asimakopoulou
Met hun programma "Alithia"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Van zaterdag 9 tot en met zondag 10 februari 2019   Dansstage van Tradidanse: "Drama en Sarakatsanen"
O.l.v. Dimos Gkikas  
Hooghuis, Antoine Gilsonplein 2, 1170 Brussel (Watermaal-Bosvoorde) (B)  
Zaterdag 9 februari   Evrydiki Gkika & ensemble
Traditionele muziek (i.h.k.v. de dansstage van Tradidanse)  
Hooghuis, Antoine Gilsonplein 2, 1170 Brussel (Watermaal-Bosvoorde) (B)  
Donderdag 14 februari   Savina Yannatou & Primavera en Salonico
"Addio Amore - Love and Loss in the Mediterranean"  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Vrijdag 15 februari   Bracera Trio   Ursulinenkapel, Elzenhof 139, 5038 HJ Tilburg (NL)  
Zaterdag 16 februari   "Rebetiko Café"
Benefietavond met de "Kosmokrators"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 21 februari   Semeli Papavasiliou en het "Mageftiko Trio"
"Tribute to Greek Music"  
Spits, Kolonel Begaultlaan 4, 3012 Wilsele (B)  
Vrijdag 22 februari   Semeli Papavasiliou en het "Mageftiko Trio"
"Tribute to Greek Music"  
Matrix, Mauritsstraat 16, 3012 CJ Rotterdam (NL)  
Zaterdag 23 februari   Semeli Papavasiliou en het "Mageftiko Trio"
"Tribute to Greek Music"
Volzet  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Woensdag 27 februari   The Circle Orchestra
Tribute to Manolis Chiotis  
Sazz 'N Jazz, Bischoffsheimlaan 38b, 1000 Brussel (B)  
Maart 2019
Vrijdag 1 maart   Makis Seviloglou
"Dream Traps" Concert Tour 2019  
Theater Ludens, Burg. Feithplein 95, 2273 BW Voorburg (NL)  
Vrijdag 1 maart   The Circle Orchestra
Tribute to Manolis Chiotis  
Matrix, Mauritsstraat 16, 3012 CJ Rotterdam (NL)  
Zaterdag 2 maart   Makis Seviloglou
"Dream Traps" Concert Tour 2019  
Theater Bouwkunde, Klooster 2-4, 7411 NH Deventer (NL)  
Zondag 3 maart   Jubileumconcert Grieks koor "Filomila"   Kogerkerk, Kerkstraat 14, 1541 HA Koog a/d Zaan (NL)  
Zondag 3 maart   Makis Seviloglou
"Dream Traps" Concert Tour 2019  
LUX, Mariënburg 38-39, 6511 PS Nijmegen (NL)  
Maandag 4 maart   Makis Seviloglou
"Dream Traps" Concert Tour 2019  
Theater Concordia, Oude Markt 15, 7511 GA Enschede (NL)  
Donderdag 7 maart   Makis Seviloglou
"Dream Traps" Concert Tour 2019  
De Meerse, Raadhuisplein 3, 2132 TZ Hoofddorp (NL)  
Vrijdag 8 maart   Makis Seviloglou
"Dream Traps" Concert Tour 2019  
Ursulinenkapel, Elzenhof 139, 5038 HJ Tilburg (NL)  
Vrijdag 8 maart   Makis Baklatzis & Giannis Karakalpakidis
Dubbelconcert i.h.k.v. het "Fiddlers on the move" project  
De Centrale, p/a Logos Tetraëder, Bomastraat 24-26-28, 9000 Gent (B)  
Vrijdag 8 maart   Dimitris Mystakidis
Met "Esperanto"  
Handelsbeurs, Kouter 29, 9000 Gent (B)  
Zaterdag 9 maart   "Sarikia"
Kretenzische muziek  
CC 't Vondel, J. Possozplein 40, 1500 Halle (B)  
Zondag 10 maart   "Sarikia"
Kretenzische muziek  
't Folk Muziekcentrum, Dikkebusstraat 234, 8950 Dranouter (B)  
Donderdag 14 maart   "Canto General"
Door "La Badinerie" & Friends  
PAMexpo, Avenue des Combattants, 19, 1490 Court-Saint-Étienne (B)  
Vrijdag 15 maart   Lavrendis Machairitsas, Nikos Portokaloglou en Mirela Pachou   De Melkweg, OZ, Lijnbaansgracht 234a, 1017 PH Amsterdam (NL)  
Vrijdag 15 maart   "Canto General"
Door "La Badinerie" & Friends  
PAMexpo, Avenue des Combattants, 19, 1490 Court-Saint-Étienne (B)  
Zaterdag 16 maart   Kosmokrators in concert
"Rembetika in F/NL/GR"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 16 maart   "Canto General"
Door "La Badinerie" & Friends  
PAMexpo, Avenue des Combattants, 19, 1490 Court-Saint-Étienne (B)  
Zondag 17 maart   Lavrendis Machairitsas, Nikos Portokaloglou en Mirela Pachou   Magdalenazaal (La Madeleine), Duquesnoystraat 14, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 30 maart   "The Aegean Project"
Uitverkocht  
Paradiso, Kleine Zaal, Amsterdam (NL)  
Zaterdag 30 maart   Serenade Ensemble
"A trip in the Aegean" (Griekse en Turkse liedjes)
Volzet  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
April 2019
Woensdag 3 april   Athiná Lambiri en Charoula Tsalpará
"Muzikale reis in Griekenland"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 4 april   "The Aegean Project"   TivoliVredenburg, Club Nine, Vredenburgkade 11, 3511 WC Utrecht (NL)  
Vrijdag 5 april   Charoula Tsalpará en Athiná Lambiri
I.h.k.v. de "Balkan Party" van La Tricoterie  
La Tricoterie, Théodore Verhaegenstraat 158, 1060 Sint-Gillis (B)  
Zaterdag 6 april   Workshop met Charoula Tsalpará
Uitverkocht  
NosotrosTango, 53 avenue du Bois de la Cambre, 1050 Elsene (Brussel) (B)  
Zaterdag 6 april   "Rembetiko Café" met de "Kosmokrators"
Benefietconcert voor Griekenland  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 6 april   Athiná Lambiri en Charoula Tsalpará
"Muzikale reis in Griekenland"  
Muzikantenhuis, Dampoortstraat 50, 9000 Gent (B)  
Donderdag 18 april   Bonnendis
Muziek van de Griekse eilanden  
Ursulinenkapel, Elzenhof 139, 5038 HJ Tilburg (NL)  
Vrijdag 19 april   Monsieur Doumani
European Tour 2019 (met nieuw album)  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 19 april   Bonnendis
Muziek van de Griekse eilanden  
Muziekclub 't Ey, Koutermolenstraat 6b, 9111 Belsele (Sint-Niklaas) (B)  
Zaterdag 20 april   Monsieur Doumani
European Tour 2019 (met nieuw album)  
't Folk Muziekcentrum, Dikkebusstraat 234, 8950 Dranouter (B)  
Zondag 21 april   Trio Bobbina
Rembetika  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 21 april   Monsieur Doumani
European Tour 2019 (met nieuw album)  
Grounds, Pieter de Hoochweg 125, 3024 BG Rotterdam (NL)  
Zondag 21 april   Daemonia Nymphe
Op het "Black Easter" festival  
Zappa, August Leyweg 6, 2020 Antwerpen (B)  
Maandag 22 april   Monsieur Doumani
European Tour 2019 (met nieuw album)  
OCCII, Amstelveenseweg 134, 1075 XL Amsterdam (NL)  
Dinsdag 23 april   Monsieur Doumani
European Tour 2019 (met nieuw album)  
Pletterij, Lange Herenvest 122, 2011 BX Haarlem (NL)  
Donderdag 25 april   Monsieur Doumani
European Tour 2019 (met nieuw album)  
Vera, Oosterstraat 44, 9711 NV Groningen (NL)  
Zaterdag 27 april   Het "Trio Tatavla" en "Cabaretiko & Friends"
Op het "Balkan Trafik" festival  
PSK (Bozar), Ravensteinstraat 23, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 27 april   Trio Bobbina
Rembetika  
Matrix, Mauritsstraat 16, 3012 CJ Rotterdam (NL)  
Mei 2019
Dinsdag 7 mei   Vicky Leandros en Yorgos Dalaras   Nieuwe Luxor Theater, Posthumalaan 1, 3072 AG Rotterdam (NL)  
Donderdag 9 mei   Vicky Leandros en Yorgos Dalaras
Uitgesteld  
Paleis 12, Brussels Expo, Miramarlaan, 1020 Brussel (Heizel) (B)  
Dinsdag 14 mei   Alexandra Gravas
CD-presentatie "Songbook 2 #discoveries"  
Bozar (Zaal M), Ravensteinstraat 23, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 25 mei   Kosmokrators Rebetiko
Op het "Brussels Jazz Weekend"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 25 mei   Griekse dansavond van "Morias"
Met live muziek van "Talania"  
Het Antoniushuis, Kamperfoelieweg 207, 1032 HM Amsterdam Noord (NL)  
Woensdag 29 mei   Savina Yannatou & Primavera en Salonico
Op het "Merodefestival" in Diest  
Warandepark, Stedelijk Sportstadion, 3290 Diest (B)  
Juni 2019
Zaterdag 1 juni   Kompania
Rembetika & Smyrneïka
Volzet  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 2 juni   Kompania
Rembetika & Smyrneïka  
Buurtcentrum Poortershoes, Oosterweg 13, 9724 CA Groningen (NL)  
Zondag 2 juni   Kompania
Rembetika & Smyrneïka  
Posthoornkerk, Haarlemmerstraat 124-126, 1013 EX Amsterdam (NL)  
Zaterdag 8 juni   Rebetiki Serenata
Rembetika uit Londen  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 14 juni   Stelios Petrakis Quartet
Op het "Greekerbeek" festival (dag 1)  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zaterdag 15 juni   Lezingen en documentaire, o.a. over rembetika
Op het "Greekerbeek" festival (dag 2)  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zaterdag 15 juni   Dimitris Mystakidis & Ifigenia Ioannou
Op het "Greekerbeek" festival (dag 2)  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zaterdag 15 juni   "Kadinelia"
Op het "Greekerbeek" festival (dag 2)  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Donderdag 20 juni   Trio Harmani
"A spicy blend of true rebetiko"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 27 juni   Serenade Ensemble
Met Griekse en Turkse liederen  
Matrix, Mauritsstraat 16, 3012 CJ Rotterdam (NL)  
Donderdag 27 juni   Yiannis Karygiannis Trio
Met hun debuut-album "Retrospection"  
Dizzy, ‘s-Gravendijkwal 127 , 3021 EK Rotterdam (NL)  
Juli 2019
Zaterdag 6 juli   "Rembetiko Café" met de "Kosmokrators"
Benefietconcert voor Griekenland  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zondag 21 juli   Optreden van "Maiandros"   Verhalenhuis Belvédère, Rechthuislaan 1, 3072 LB Rotterdam-Katendrecht (NL)  
September 2019
Vrijdag 6 september   Yiannis Karygiannis Trio
Met hun debuut-album "Retrospection"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 20 september   "Rembetiko Night"
Met Adonis Enitis, Sotiris Papatragiannis en Athina Lambiri
Volzet  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 21 september   "Rembetiko Night"
Met Adonis Enitis, Sotiris Papatragiannis en Athina Lambiri  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 26 september   Katerina Papadopoulou
I.h.k.v. het "Gent Festival"  
Minardschouwburg, Walpoortstraat 15, 9000 Gent (B)  
Donderdag 26 september   Katerina Papadopoulou
I.h.k.v. het "Gent Festival"  
Minardschouwburg, Walpoortstraat 15, 9000 Gent (B)  
Zaterdag 28 september   Kosmokrators
Op de "Art Base Birthday Party"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  

Valid XHTML 1.0 Strict!

[Home]  [Nieuws]  [Agenda]  [Overzicht]  [Praktisch]  [Achtergrond]

Please contact our Webmaster with questions or comments.